Třída 3.C si užila parádní dopoledne v Parku Boženy Němcové v Karviné. Počasí bylo úplně na objednávku – sluníčko svítilo, ani mráček a dobrá nálada nás provázela celý výlet.
Děti si prošly park, nakrmily zvířátka, která v parku sídlí, posvačily na lavičkách u lodiček a potom už přišla na řadu nejoblíbenější část – hřiště! Tam se běhalo, hrálo, smálo a dovádělo o sto šest. Někteří si stihli udělat radost i nějakou dobrotou z místní kavárničky.
Ve 12 hodin jsme se odebrali z parku na autobus, kterým jsme dojeli i ráno. Cestování jsme naštěstí zvládli bez problémů, tady až na jeden sáček na cestě zpět.
Celé dopoledne jsme si moc užili a podle úsměvů bylo jasné, že se výlet povedl na jedničku.