Dne 6. 5. se žáci naší školy zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů.
V soutěži složené z teoretické i praktické části prokazovali své znalosti pravidel silničního provozu na pozemních komunikacích, zdravovědy a soutěžili také v jízdě zručnosti.
Na všechny soutěžící jsme velmi pyšní, protože do soutěže vložili velké úsilí.
Děkujeme všem žákům za skvělou reprezentaci školy.