V pátek 29. 5. se naše třída 2. C zúčastnila v evangelickém kostele ekologicko – vzdělávacího programu o ochraně ptáků. Program začal povídáním o jejich životě v našich zahradách, parcích i lesích. Děti se naučily jak jednotlivé ptáky rozpoznat, kde žijí, čím se živí.
Více