Tato webová stránka potřebuje váš souhlas pro používání cookies, které slouží pro personalizaci obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti a
další účely.
Souhlas se všemi cookies udělíte kliknutím na tlačítko „Přijmout vše“. Chcete-li přijímat pouze technicky nezbytné cookies, klikněte na tlačítko „Jen nezbytné“.
V pátek 29. 5. se VI. A a VII. B vydala na výlet do Olomouce. Navštívili jsme Pevnost Poznani, oběd jsme si dali v Šantovce a pak nás čekalo ZOO. Výlet se nám vydařil a my si ho užili.