Poslední květnový pátek se na hale Žákovská v Havířově konalo OK v basketbale starších žáků. Naše škola těsně prohrála s Mládím Orlová, poté porazila Bohumín. Jasná prohra s gymnáziem Havířov, pozdějším vítězem turnaje, znamenala souboj o 3. místo s Dělnickou Karviná. Vyrovnaný zápas jsme prohráli o jeden jediný koš a obsadili v turnaji 4. místo.
Reprezentantům děkuji za bojovnost, předvedenou hru a vzorné chování.