Žáci naší školy se zúčastnili okresního kola ve vybíjené žáků základních škol, do kterého nastoupily čtyři týmy. Turnaj byl velmi vyrovnaný – hned tři družstva měla na konci stejný počet bodů, takže o konečném pořadí rozhodovalo skóre.
Naši hráči předvedli výbornou, bojovnou hru a v silné konkurenci vybojovali 3. místo. Gratulujeme všem zúčastněným a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.