V úterý 12. 5. se i přes vytrvalý déšť vydaly dva týmy osmáků a deváťáků do Havířova zasoutěžit si v anglickém a ruském jazyce. Jazyky hrou se letos nesly ve znamení proběhlých zimních olympijských her a úkol s olympijskými kruhy trochu oslabil náš anglický tým. Děvčata V. Sobociková a A. Čelechovská za ruský jazyk ovšem bodovaly a zaslouženě si tak vybojovaly třetí místo.
Gratulujeme.