V úterý 19. 5. 2026 se na ZŠ K. Dvořáčka v Orlové konal městský přebor atletického čtyřboje. Naše škola obsadila všechny kategorie. Byli jsme úspěšní v jednotlivcích i týmech. Nejlepší vícebojařka u starších dívek byla Ella Polášková a na 3. místo vystoupila Sofie Slupská. Také mezi staršími chlapci bral Jakub Kruczek 3. místo. V týmové soutěži obsadila starší děvčata, ve složení Nikola Kumorová, Nela Damovská, Ella Polášková a Sofie Slupská, 2. místo.
Všem reprezentantům děkuji za vzorné chování a předvedené výkony v královně sportů.